Wandelingen in en rond Vlissingen met QR-FIT vanaf mei 2026

Nu de lente is begonnen en de dagen langer worden, is het een mooi moment om in beweging te komen in de buitenlucht.
Elke dinsdag om 10.00 uur start er een gezellige en laagdrempelige beweeggroep in Vlissingen vanaf Van Hogendorpweg 58A.
Bewegen onder begeleiding
Onder begeleiding van een ervaren coach maakt u samen een wandeling en doet u eenvoudige oefeningen gericht op balans, kracht en vitalitt. Deelname is gratis en de groep staat open voor alle senioren uit Vlissingen en omgeving.
Buiten bewegen biedt veel voordelen. Het helpt uw conditie te verbeteren, geeft meer energie en draagt bij aan ontspanning.
Ontmoeting
Naast bewegen draait het ook om ontmoeting en samen genieten van de natuur. De oefeningen sluiten aan bij de beweegrichtlijn, die adviseert om wekelijks voldoende te bewegen op een manier die bij u past. De coach begeleidt u hierbij, zodat u op uw eigen niveau kunt deelnemen.
Liever zelfstandig bewegen? Met de QR-FIT app ontvangt u oefeningen tijdens uw eigen wandelingen. De app kunt u gratis downloaden via de App Store of Google Play.
Aanmelden
Wilt u actief en gezellig de lente beginnen? Meld u aan voor de wandelgroep via de website van QR-FIT op de pagina van gemeente Vlissingen.