Militaire oefening in Vlissingen van 13-17 april 2026

Van 13 april tot en met 17 april 2026 vindt in de gemeente Vlissingen een militaire oefening plaats. Hieraan nemen eenheden van Defensie, politie, Kustwacht en verschillende afdelingen van de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond en Zeeland deel.
Er worden meerdere oefeningen op en rondom het water uitgevoerd. Doorgaand verkeer wordt niet gehinderd.

Klacht doorgeven

Heeft u een algemene klacht over deze oefening, waarbij geen sprake is van schade? Dan kunt u dit doorgeven via de website www.defensie.nl/onderwerpen/klachten-en-schadeclaims
Let op: kies bij uw melding de juiste rubriek op de pagina, zodat uw klacht bij het juiste onderdeel terechtkomt.

Schade melden

Als er door de oefening schade is ontstaan, kunt u dit ook melden via de in de vorige paragraaf genoemde website.
Vermeld hierbij specifieke gegevens zoals het kenteken van het voertuig, de datum en tijd, de locatie en het soort schade. De sectie Claims van het Ministerie van Defensie onderzoekt de melding en vergoedt schade, indien van toepassing.