Diverse soorten deelauto’s beschikbaar in de gemeente Vlissingen

Wilt u gebruikmaken van een deelauto? Dat kan! In de gemeente Vlissingen zijn op meerdere locaties deelauto’s beschikbaar, van verschillende aanbieders.
Door een auto te delen, bespaart u niet alleen kosten, maar draagt u ook bij aan een groenere en leefbaardere buurt.
Aanbieders
In Vlissingen zijn 2 aanbieders van deelauto’s actief: OnzeAuto en Greenwheels. Beide werken met een eigen app voor het reserveren en gebruiken van een deelauto.
OnzeAuto
Met de OnzeAuto-app kunt u eenvoudig zien welke auto beschikbaar is, waar deze staat en direct een reservering maken. Ook het openen en sluiten van de deelauto gaat via de app.
OnzeAuto biedt elektrische deelauto’s aan op diverse locaties, zoals bij het stadhuis, op de Kenniswerf en op verschillende andere plekken in Zeeland.
Greenwheels
Via de Greenwheels-app vindt, reserveert en opent u gemakkelijk een deelauto bij u in de buurt. De sleutel ligt in de auto, zodat u direct op weg kunt.
Greenwheels-auto’s staan onder andere bij station Vlissingen, op de Kenniswerf en in Westerzicht. Bij het aanmelden kiest u een abonnement dat past bij uw rijgedrag.
Een overzicht van alle locaties van deelauto’s in Vlissingen vindt u op onze pagina Deelauto’s.