In mei werden 59 foto’s ingezonden. Uit een shortlist van zeven potentiële winnaars koos de jury uiteindelijk voor een foto van Corien de Witte uit Vlissingen.
Zij maakte creatief gebruik van de tekst op de helling van de parkeergarage in de Spuistraat om een humoristisch beeldverhaal te ensceneren.
Uit de juryrapportage:
Deze geënsceneerde foto combineert op een bijzondere wijze beeld met tekst en vormt daardoor als het ware een stilstaand verhaal dat vragen oproept. Waar komt die vis vandaan en waar gaat die man naar toe? Of: had de visboer geen krantje over om de vis in te verpakken? De foto is in de loop genomen en er is precies op het juiste moment afgedrukt om de tekst tot z’n recht te laten komen.
 
De winnende foto is gedurende de maand juni in groot formaat te bewonderen in Hotel Arion, Fotozaak Verschoore en Bibliotheek Vlissingen.
Uiteraard dingt mevrouw de Witte ook mee naar de ‘Foto van het Jaar’ en maakt hij kans op het superprijzenpakket.
In de rechterkolom vindt u een fotoalbum waarin de overige kanshebbers van de maand mei te zien zijn.
 
Klik op een van de plaatjes om het fotoalbum te openen.